Найцікавіші події садочка у рубриці НОВИНИ!

Сьогодні ми отримали чудовий подарунок від наших випускників груп 2 і 4 #ЗДО_ЗолотаРибка.
Маленькі красиві деревця прикрасять територію садка і будуть дорослішати разом з дітлахами, нагадуючи про безтурботний час дитинства.
Символічно саме в День Землі малюки разом з батьками посадили свої дерева.
Щиро вдячні і радіємо подарунку мов діти.
Як все відбувалось? Дивіться у запальному відео від мами-випускниці
Весняна толока - вона така!
Всім здоров'яОсь і пройшли всі святкові новорічні ранки в ЗДО "Золота рибка". В це казкове свято світ навколо стає яскравішим, очі світяться від захоплення, а в житті відбуваються приємні і незабутні пригоди. Так нехай примножаться казкові миті у вашому житті і всі бажання обов’язково збудуться.
П`ятниця - день кольоровий! Він барвистий, веселковий. Заняття провела логопед Лісова В.М.

/Files/photogallery/1022/IMG_6761.JPG

Кольорові ФОТО
Четвер - день синій! Він розумний і спокійний;) Заняття в інклюзивній групі №8 провела вихователь Коцюба Н.В.

/Files/photogallery/1021/IMG_6686.JPG

Сині ФОТО:)
Кому сьогодні не вистачало сонечка ? Воно було у нас:) В ЗДО "Золота рибка" середа - жовтий день. Зранку, на занятті у практичного психолога Шерембей Наталії Вікторівни ми всі побачили як "Жовтий колір аж горить, зігріває, бадьорить!" Жовтий дракоша запросив у диво-казку, жовта квітка-сюрприз здивувала усіх, жовте сонечко порадувало теплом промінчиків, жовтий "пляж" нагадав про літо. Сонячної енергії нам вистачить надовго!

/Files/photogallery/1020/IMG_6672.JPG

Жовті ФОТО:)
Вівторок - день червоний! В цей день вчитель-логопед ЗДО "Золота рибка" Бобилєва Ольга Іванівна запросила дітей у "Подорож в країну голосних звуків." Діти з неймовірним задоволенням виконували всі завдання - "Червоні" голосні звуки відгадували, співали, шукали. Навчаємось - граючи!)

/Files/photogallery/1019/IMG_6566.JPG

Понеділок – день зелений! Заняття керівнка гуртка зображувальної діяльності Хитрої М.Г. Тема: "Іменини зеленого кольору" Дітлахи мали змогу колір розглядати, смакувати, вдихати і "начаклувати" зелений колір самостійно.

/Files/photogallery/1018/IMG_6401.JPG

Зелені ФОТО:)
А у нас кольоровий тиждень!

/Files/images/slayd1.jpg

У Базовому компоненті дошкільної освіти багато уваги приділено кольорам. Адже кольори зміцнюють нас: наш настрій, внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися.
Тому педагогічний колектив ДНЗ "Золота рибка" з великим задоволенням використовує кольоротерапію та нетрадиційні методи сенсорного виховання дошкільників.
/Files/images/b29fdb3f7e13_1_.jpg


Дорогі друзі!
Вітаємо всіх учнів, батьків та працівників освіти з початком нового навчального року! Для багатьох 1-го вересня починається новий рік, новий навчальний рік. Нехай він приведе до нових знань і відкриттів, які обов'язково принесуть успіх, щастя і професійне зростання. Вчіться працюйте і живіть захоплено! З новим навчальним роком!
В ДНЗ "Золота рибка" згідно графіка проведення звітувань керівників навчальних закладів про свою діяльність у 2016/2017 навчальному році перед педагогічним колективом та громадськістю відбувся звіт завідувача дошкільного навчального закладу Трохимець Юлії Миколаївни. З метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління навчальним закладом, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідувача.

Протокол

Звіт
Сьогодні 1 червня. Ми, малі,
Утричі літу вдячними ми будем!
В цей перший літній день по всій Землі
День захисту дітей святкують люди!
Всміхається сонце привітно й ласкаво,
Цей день на планеті хай щастям сія.
Час радісно лине, змістовно й цікаво
Добробутом повниться кожна сім’я!

В цей сонячний день малеча ДНЗ "Золота рибка" разом з батьками весело та цікаво провели час. У "Веселих стартах" вони показали свою спритність, сміливість та винахідливість! Гарний настрій усім забезпечив смішний клоун Тотоша.

/Files/images/den_zahistu/18767765_851848108300310_5634471661271275622_n.jpg
Багата маленькими талантами наша рідна Україна. Доказом цього стали яскраві виступи дошкільнят міста Бровари на феєричному фестивалі "Ми діти твої, Україно!" Надзвичайно зворушливим був танок "Лебедят" у виконанні майбутніх балерин, вихованок середніх груп ДНЗ "Золота рибка".

/Files/images/lebed/image-0-02-04-887c4adb75801a50e2400acdc90c1142c8619847225ba9edf4ae9036e065cdcd-V.jpg
Вигаптуй на небо райдугу-доріжку,
Простели до сонця вишивку-маніжку,
Щоб по тій доріжці з лебедями-снами
Плавати по щастя білими човнами.
(с) Василь Симоненко

Всією великою родиною дошкільний навчальний заклад "Золота рибка" приєднався до святкування Дня вишиванки! Цього дня ми співали, танцювали, присвячували вірші нашому неймовірному символічному вбранню!

undefined
Адміністрація ЗДО "Золота рибка" запросила батьків, дітлахи яких восени стануть вихованцями закладу, на батьківські збори. Всі мали змогу отримати вичерпну інформацію про заклад, умови прийому дітей, необхідні документи, поради медичної сестри та психолога.
Традиція прикрашати великоднє дерево прийшла з Європи порівняно нещодавно, але вже прижилася в Україні, і навіть обзавелася виключно українськими особливостями. Адже у нас стільки орнаментів, національної символіки, що зробити таке дерево в українському стилі не складе труднощів. А якщо його прикрашають діти разом зі своїми рідними - воно виходить особливо гарним!

Ось такий "великодній сад" створений руками вихованців і батьків ДНЗ "Золота рибка!

/Files/images/IMG_20170418_132847416.jpg
В ДНЗ «Золота рибка» пройшов семінар-практикум для вчителів- логопедів та практичних психологів дошкільних навчальних закладів м. Бровари з теми «Організація роботи з дітьми з особливими освітніми потребами». На семінарі були обговорені такі проблеми:

· соціально-комунікативний розвиток дітей з особливими освітніми потребами та співпраця всіх спеціалістів, які працюють з дитиною (доповідач вихователь-методист Крупина Т.Ф.);

· Особливості розвитку мови у дітей з особливими освітніми потребами та шляхи вирішення проблем (доповідач вчитель-логопед Лісова В.М.);

· організація роботи психологічної служби по впровадженню програми «Відчуй мене сердечком» (доповідач завідувач Трохимець Ю.М.);

· складання індивідуальної програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами (доповідач керівник ресурсного центру Булат К.М.)

Учасники семінару отримали рекомендації про умови успішної соціалізації та співпраці команди фахівців, які супроводжують дітей з особливими освітніми потребами. Також мали змогу повправлятися у виявленні сильних сторін особистості немовленнєвих дітей для налагодження контакту та використання засобів мотивації дитини до дії. Познайомились з логопедичними «цікавинками» ( використання Су-джок терапії та логопедичної ляльки в роботі з дітьми з особливими потребами), які презентувала вчитель-логопед Бобилєва О.І.. Після ознайомлення з проектом «Відчуй мене сердечком» , учасники семінару перейнялись проблемою виховання толерантного ставлення до дітей з особливими освітніми потребами. Присутнім були надані практичні рекомендації по складанню індивідуальної програми розвитку. Викликала інтерес виставка дидактичного матеріалу, який використовується у роботі фахівцями.
/Files/images/IMG_3495.JPGПедагогічна рада

Тема: «Удосконалення роботи з розвитку зв´язного мовлення засобами театрально-ігрової діяльності»
Мета: збагачення досвіду у вихователів по забезпеченню рухової активності дітей протягом дня.
Розглядалися питання видів театральної діяльності, місце гри-драматизації в освітньо-виховному процесі, невербальні засоби комунікації та удосконалення акторської майстерності педагогів.

/Files/images/IMG_9643.JPG
/Files/images/lineechka-50.gif

Ой Весно, хороша та красна!
Що ти нам, Весно, принесла?
На дерева — цвіту,
А на поле — жита,
На травичку — росу,
На дівчаток — красу,
А на хлопчиків — сили,
Щоб росли й міцніли!

Ось такими словами, на початку березня, дітлахи нашого закладу зустрічали весну. А вона прийшла з теплом, добром, веселими піснями і танцями! І не забула про подарунки;)
Інтегроване заняття з використанням театрально-ігрової діяльності "Подорожуємо казкою", проведене вихователем Шевченко В.М. (середня інклюзивна група №10)
У нашому садочку пройшов надзвичайно цікавий майстер-клас "Іграшка своїми руками". Педагоги вчилися виготовляти саморобні іграшки для театралізованої діяльності з різних матеріалів. Провели цей захід методист Крупина Т.Ф. та керівник гуртка образотворчої діяльності Хитра М.Г.
Тиждень по коляді, напередодні Нового року – Щедрий вечір, або день преподобної Меланії. Педагоги старшої логопедичної групи №6 познайомили дітей з особливостями його святкування. Показали жартівливе "Водіння Кози". Це веселе театралізоване дійство у відповідних костюмах і масках. В цей вечір ватаги дівчат і дітей ходять по хатах і щедрують. Це традиційний Новорічний театралізований обряд.

/Files/images/koza_2017/IMG_3339.JPG

ФОТОЗВІТ
/Files/images/3D-Christmas-HD-Wallpapers-1920x1200.jpg

З новорічними мріями та веселим настроєм дітлахи нашого садочка зустрічали Новий рік у святково прибраному залі. І мрії справді здійснилися! Дід Мороз, снігуронька, казкові персонажі принесли не тільки подарунки для малечі, а ще й море позитивних емоцій!

ФОТОАЛЬБОМ
Педагогічна рада

Тема : «Від руху до здоров´я»

Мета: збагачення досвіду у вихователів по забезпеченню рухової активності дітей протягом дня.
Розглянуті такі питання:
- використання елементів спорту в організації прогулянки;
- організація самостійної рухової активності дітей на прогулянці;
- аукціон пропозицій спортивного обладнання та різних форм роботи для організації самостійної рухової діяльності.


/Files/images/Lenovo_A1000_IMG_20161221_140714.jpg
25.11.2016.

Вихователь середньої групи№4 Легка.Н.М. провела оздоровчу прогулянку на тему "На гостину до дерев". У прогулянці використовувалися різні оздоровчі технології: самомасаж, психогімнастика, комплекси вправ та ін.

/Files/images/Изображение 466.jpg
8-9 листопада в нашому закладі пройшли неперевершені святкові ранки! Багато віршів та пісень подарували осені дітлахи, танцювали та грали з казковими гостями свята!)

Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує
І дивує нас вона.
Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!

/Files/images/IMG_9338.jpg

БІЛЬШЕ ФОТО ЗІ СВЯТА
25.10.2016

В ДНЗ "Зодота рибка " відбулися загальні батьківські збори/Files/images/IMG_20161103_171737_BURST002.jpg

На яких були повідомлені пріоритетні напрямки роботи закладу на 2016-2017 н.р. (доповідач зав. ДНЗ Трохимець Ю.М.), прозвучав звіт батьківського комітету закладу про роботу за навчальний рік та обрання нового батьківського комітету(доповідач заступник голови батьківського комітету Бригадир Т.А.), обговорені правила відвідування дітьми дошкільного закладу та відрахування (доповідач зав.ДНЗ Трохимець Ю.М.,співдоповідач лікар Заволока А.Н.)

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗАХОДУ
/Files/images/день захисту дітей.jpg

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.
Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.
А у нас відбулася цікава та динамічна спортивна розвага "Хай завжди буду Я"! Дітлахи грали в спортивні ігри, змагалися у різних вправах та танцювали. Малювали на асфальті "Щасливе дитинство". Перемогла, як завжди, дружба!

ФОТОРЕПОРТАЖ
24.05.2016

Заключна педрада

" Підведення підсумків освітньо-виховної роботи за 2015-2016 навчальний рік"

/Files/images/Lenovo_A1000_IMG_20160524_131856[1].jpg
19.05.2016.

/Files/images/Abstrakt-041-732x370.jpg

Закінчення дитячого саду – зворушлива і урочиста подія у житті дітей та батьків. З зовсім крихітних малюків дошкільники зросли до першокласників. За цей час вони багато чому вчилися: читали, малювали, гралися, співали, ліпили і клеїли. Йдучи зі стін садочка, понесуть вони з собою тепло і турботу, якими їх оточували. ДНЗ "Золота рибка" від щирої душі бажає своїм любим випускникам успіхів у подальшому шкільному навчанні.

ФОТО З ВИПУСКНОГО БАЛУ
17.05.2016.

Проведені збори для батьків, які восени приведуть своїх діточок в ДНЗ "Золота рибка"
12.05.2016.

В ДНЗ "Золота рибка" пройшло звітування адміністрації за 2015-2016 навчальний рік перед батьками та колективом закладу.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗВІТУ

/Files/images/Lenovo_A1000_IMG_20160512_175354.jpg

/Files/images/Lenovo_A1000_IMG_20160512_172011.jpg
28.04.2016.

Відкрите заняття з народознавства на тему "Рідне місто Бровари" для дітей старшої групи провела вихователь Коган С.В.
7.04.2016.

Семінар з теми "Інтеграція здоров'язбережувальних технологій з різними видами дитячої діяльності"
1-4 квітня 2016 року

Педагоги ДНЗ "Золота рибка" взяли участь у Міжнародному психологічному фeстивалі "Паросток".

Отримали неоціненний досвід, знання і просто приємне спілкування. А також обмін практичними напрацюваннями, методиками, тренінговими заняттями та іншими формами психолого-педагогічного супроводу освітнього процесу.
Приємне відчуття залишилось від гармонійного поєднання молодості і досвіду, психології і педагогіки. Організатори молодці)
11.03.2016.

Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті засяє веселка,
Повні сил і живої снаги
Ми вшановуємо пам’ять Шевченка!

/Files/images/image ю..gif


4.03.2016.

/Files/images/8_0.jpg

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті оспівують жінку... Ось і сьогодні наші дітлахи зібралися на свято – свято весни, свято кохання. Вітаємо жінок, наших мам, бабусь, сестер. Всіх кого ми знаємо і не знаємо. Всіх хто живе поруч з нами і далеко від нас. Хай же буде на Землі довіку прославлена в пісні хорошій Ваша материнська любов.

ФОТО З ЧАРІВНОГО СВЯТА
29.02.2016.

Педрада з теми "Виховуємо патріотів"
25.02.2016.

Заняття з малювання на тему "Яскраві барви Петриківки". Провела керівник гуртка зображувальної діяльності Хитра М.Г.
23.02.2016.

Майстер-клас для педагогічного колективу «Виготовлення ляльки- мотанки та ляльки-травниці – берегині-втішниці»
Провела практичний психолог ДНЗ "Золота рибка" Трохимець Ю.М.

19.02.2016.

Практичне заняття на семінарі з Єфименко М.М. в ДНЗ "Золота рибка"
13.01.2016.

/Files/images/shkolniky-schedrivki3.jpg

Під обрусом сіно, на обрусі свічка,
На всю хату пахне свіжа паляничка.
На радість дорослим на втіху малечі
Йде до нас у гості Щедрий Добрий вечір!

Запальними іграми, веселим співом та гарним настроєм запам’ятається дітям нашого садочка розвага до Щедрого вечора. У обрядовому дійстві брали участь діти старшої групи №8. Вони водили козу, співали щедрівки та бажали усім добра і достатку у новому році.

ФОТОГАЛЕРЕЯ СВЯТКОВОГО ДІЙСТВА
07.01.2016.

/Files/images/96996476.jpg

Різдво - особливе свято, воно сповнене затишку і бажання чуда, адже ми всі в глибині душі віримо в чарівне і казкове здійснення, здатне в одну мить змінити наше життя на краще ... Вітаючи всіх, побажаємо не тільки мріяти, а й впевнено, з посмішкою і натхненням йти до своїх мрій, втілювати їх і ставати все щасливішими день від дня! З Різдвом Христовим!
30.12.2015.

/Files/images/did-moroz.jpg
Задрімає в хмарах сонце,
Новорічна ніч настане,
і в засніжене віконце
тихо Дід Мороз загляне.
Він розв'яже загадково
Чарівну свою торбинку,
Подаруночки чудові
покладе нам під ялинку.
З такими мріями та веселим настроєм дітлахи нашого садочка зустрічали Новий рік у святково прибраному залі. І мрії справді здійснилися! Дід Мороз, снігуронька, казкові персонажі принесли не тільки подарунки для малечі, а ще й море позитивних емоцій.

ФОТОАЛЬБОМ
30.11.2015.

Мов яблучка рум’яні,
Веселі, мов струмки,
Малята рано-вранці,
Приходять в дитсадки.
Гартованих маляток
Недуги не беруть,
Малята - здоров’ята,
Усі їх так звуть

Під таким гаслом пройшла спортивна розвага до Дня здоров'я за участі дітей старших груп.

ФОТОАЛЬБОМ
11.11.2015.

/Files/images/images.jpg

Люба осінь завітала,
Все навколо жовтим стало.
І травичка, і листочки,
І дерева у гайочку.
Всюди осінь походила,
все навкруг позолотила
І у полі побувала -
Вся пшеничка жовта стала.

Такими гарними словами з пісеньки діти вітали осінню гостю в нашому святковому залі. Дітлахи із захопленням грали в ігри, співали пісні, розповідали чудові вірші та водили хоровод з усіма героями чарівного дійства. А наостанок малеча отримала смачні та корисні гостинці від пані Осені.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ:)
19.10.2015

Відбулася установча зустріч членів команди фахівців індивідуального супроводу дітей з особливими освітніми потребами ДНЗ "Золота рибка". Де визначився оптимальний склад команди, план проведення комплексного оцінювання сильних сторін та потреб дітей.
3.10.2015

/Files/images/n6F_cSj3BocgsWNLhpKrkTsjOqA_McUguUeZRno70d0.jpgНапередодні Дня працівника освіти дружній колектив ДНЗ "Золота рибка" побував в переяславському музеї народної архітектури і побуту. Це перший в Україні музей просто неба, будівництво якого було започатковано в 1964 році. У Музеї народної архітектури та побуту в окремих архітектурних пам’ятках та спеціально побудованих павільйонах створено експозиції дванадцяти тематичних музеїв, які більш поглиблено розкривають окремі теми з історії народного побуту, традицій, звичаїв та обрядів, народної творчості, землеробства, хлібопекарства, народного транспорту, розвитку науки та техніки. В цей день погода нам усміхалась по-осінньому сонячно, даруючи гарний настрій. Від екскурсії всі отримали велике задоволення і безліч приємних вражень.

ФОТОАЛЬБОМ
/Files/images/65_full.jpg

Екскурсія старших груп ДНЗ "Золота рибка"до пожежної частини №21 міста Бровари виявилася цікавою і повчальною.
Найбільше дітлахам сподобалося - знайомство і апробування робочого обладнання, а від звуку сирени аж дух захоплювало!

ФОТОАЛЬБОМ
/Files/images/horizontal-seamless-background-pumpkins-autumn-leaves-vector-illustration-various-colors-white-45042013.jpg

"Руками творяться дива" - так називалася виставка поробок з природних матеріалів та дарів осені, яка відбулася в нашому садочку. Дітлахи разом з батьками та педагогічний колектив показали неабияку майстерність, творчий підхід, чудово розвинену фантазію.

ФОТОАЛЬБОМ
/Files/images/IMG_5246.jpg

Одного чудового вересневого ранку старші групи ДНЗ "Золота рибка" вирушили на екскурсію до міського парку культури та відпочинку...

ФОТОАЛЬБОМ
1.09.2015

1 вересня традиційно вважається Днем знань. Про знання можна казати багато, але хочеться скористатися висловлюваннями мудрих людей, які варто взяти до уваги на все життя.

/Files/images/first_september.jpgЗнання це скарб, а вміння вчитись - ключ до нього.
Знання тільки тоді знання, коли воно набуте зусиллями думки, а не пам'яттю.
Доводити людині необхідність знань - це все одно, що переконувати її у корисності зору.
Сам час настійно вимагає: не хочеш відстати від життя - учись!

Вітаємо колег та співробітників з початком нового навчального року! Вперед до захопливого світу знань! Нехай освіта стане найкращим другом і захисником для дітей. З таким супутником їм все буде до снаги.25.08.2015

/Files/images/image ю..gif

Серпневий день,
Яскраво сонце світить.
Відкриттю нової групи
Радіють наші діти.

На кухні в нас ремонт зробили -
Пофарбували, побілили,
Ще й плиту замінили.
І тепер нашим малятам
Смачненьку їжу, в новій кухні,
Будуть готувати.
22.06.2015.

/Files/images/81441777.jpgВи частинку життя в дитсадочку пройшли,
Тут навчились читати й писати
До шкільного шляху вас щоденно вели
Вихователі, мами і тата.
Тут відкрили вам світ і навчили життя
Цінувати й любити природу,
Не лишати в біді ні старих ні малих
Берегти завжди честь свого роду.
Ви тепер школярі, хай щастить вам в житті,
Щоб вам легко у світі жилося,
Щоб дванадцятки зажди в портфелях були
І задумане вами збулося.

ВІДЕОПЕРЕГЛЯД
3.06.2015.

Проведена конференція педагогічного колективу та громадськості. Були присутні батьки та вихователі. Слухали звіт завідуючої про діяльність закладу за 2014-2015 навчальний рік.
30.04.2015.

Цього дня у нашому закладі пройшов День відкритих дверей! Батьки мали змогу переглянути відкриті заняття в кожній групі та відвідати будь-які режимні моменти протягом дня.

29.04.2015.

Відкрите заняття з економічного виховання у старшій групі №2 на тему " Відкриваємо супермаркет з Гномом-економом ", яке провела Шевчук Л.М.
Тематика надзвичайно актуальна в наш час, діти робили перші кроки у світ економіки.

10.04.2015.

Вітаємо з Великоднем! Хай у це світле свято воскреснуть і відродяться ваші найсвітліші мрії і сподівання!
Христос Воскрес!

/Files/images/1377892525.gif
8.04.2015.

Відкрите заняття в ясельній групі з сенсорного виховання на тему "На гостину до сороки-білобоки", яке провела Федорищенко Н.М.
18.03.2015.

Педрада на тему "Шляхи розвитку пізнавальної активності дітей"
Родзинкою був аукціон пропозицій цікавих форм роботи, які забезпечують розвиток пізнавальної активності дітей.
6.03.2015.

/Files/images/2011030301.jpgЩиро вітаємо всіх жінок із весняним святом – 8 березня!
Бажаємо щастя, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у домівках завжди панують мир, злагода і добробут. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

ФОТОЗВІТ
з неперевершених святкових ранків, які підготували дітлахи нашого садочка для своїх найрідніших жінок.
27.02.2015

Колективний перегляд заняття з ознайомлення з природою та розвитку мовлення (з використанням дослідницької діяльності) для дітей старшого дошкільного віку на тему "Чарівний світ каміння" Провела вихователь ДНЗ "Золота рибка" - Онук Л.В. Практична діяльність базувалася на дослідах та обстеженні справжніх зразків різного виду каміння (коштовне каміння, кам`яне вугілля, кам`яна сіль).
26.02.2015

Колективний перегляд заняття з ознайомлення з природою та використання праці в природі для дітей старшого дошкільного віку на тему "Як розвиваються рослини?" Провела вихователь Зеленцова В.М. На занятті були використані активні форми роботи для розвитку пізнавальної активності дітей, такі як: дослід, колективна праця.
24.02.2015

Практикум з вихователями

Тема:"Створення мультимедійної презентації"


Вчилися створювати мультимедійні проекти, які вихователі будуть використовувати у навчально-виховній роботі.
Семінар-практикум на тему "Використання нетрадиційних методів малювання"
14.01.2014.

Вам вклоняюсь, вас шаную, вас віншую
Щастям, здоров'ям, ще й віком довгим.
Від нині, за рік та від року - повік!
З Щедрим вечором, Святим вечором!
Мир тобі, вкраїнська хато,
Хай вам буде в будень, в свята
І любов, і ласки втіха,
Хай минають вас всі лиха!
Пустіть до хати, будемо щедрувати,
Щастя радості бажати!


З великим задоволенням "водили козу" діти старшої групи №2.
24.12.2014.

Нових досягнень та нових зірок
До нового року лишився лиш крок,
Повірте у себе й здійсняться бажання,
Від щирого серця-новорічні вітання!

ФОТОАЛЬБОМ святкових новорічних ранків

/Files/images/animashka-novyj-god.gif
23.12.2014.

Напередодні свят зимових
Коли прийде святкова коляда
Я хочу лиш сказати спасибі,
Солдате рідний, за моє життя...

Ось такими словами супроводжувались чергові роботи дітей та працівників ДНЗ "Золота рибка" для солдатів, які в цей важкий час захищають рідну землю. Святкові листівки з новорічними ялинками, браслети-обереги, чарівний символ року, тепло різдвяних свічок - все це вирушило на допомогу бійцям. Повертайтеся живими!
6.12.2014.

В зацяцькованій крамниці
Повні іграшок полиці.
Кульки жовті, білі, сині…
В веселкових див країні...

В такій казковій країні побував колектив нашого садочка. Всі отримали неймовірне задоволення! Для нас відкрилась таємниця виготовлення новорічних прикрас, надзвичайно вразив музей ялинкових іграшок з усього світу, а ще ми загадували свої найщиріші бажання у кімнаті самого Дідуся Мороза! Усім вдалося провести вихідний день у дусі справжнього новорічного свята!
4.12.2014.
25.11.2014.

Семінар-практикум на тему "Використання казкотерапії для збереження психологічного здоров`я дітей". Провела практичний психолог Трохимець Ю.М.
27.11.2014.

Колективний перегляд заняття з валеології на тему "Секрети скелету." Провела вихователь старшої групи №10 Ковбаса Т.М.
28.11.2014.

Колективний перегляд заняття з валеології на тему "Щоб здоровими зростати, корисну їжу треба вживатию." Провела вихователь середньої групи №8 Коцюбою Н.В.
Вже зібрані останні врожаї,
З полів добро привезено додому.
Комори всі наповнили свої,
Тепер приємну відчувають втому.
Втомилися, звичайно, від турбот,
Та радість від достатку серце гріє.
Трудолюбивий, добрий наш народ,
Він потрудитися і відпочити вміє./Files/images/2fe36f25f8b4.gif

Ось так, на початку листопада, відпочивали ми у нашому садочку на осінній ярмарці!

ФОТОАЛЬБОМ
/Files/images/1213.jpeg

За розум осяйний,

За мудрість й доброту від Бога,

Прославимо в віках -

Звеличимо в піснях -

Високу працю педагога.
22.09.2014.

20 вересня з нагоди Дня міста на майдані Свободи відбулася виставка творчих робіт «Україна – єдина країна». На огляд відвідувачів виставки були представлені експозиції, оформлені вихованцями та педагогами загальноосвітніх і позашкільних закладів освіти. До цього красивого творчого заходу долучились діти та працівники нашого садочку, запропонувавши свої надзвичайні роботи.
27.09.2014.

Шановні колеги!/Files/images/1012231.jpg

За те що горнеться до Вас дитина,
Вважає другом, цілковито довіряє
І шепотить свою дитячу таємницю, -
Хай Божа сила Вас оберігає!
За працелюбність, доброту, уважність,
Ласкаву усмішку, терпіння,
Коли навколо пустощі і гамір, -
Здоров'я Вам, наснаги і везіння!
Хай вдячні будуть мами й тата,
Допомагають у складну хвилину
За те, що в Ваші руки довіряють
Свій найцінніший скарб - дитину!
Хай сонячно на серці завжди буде,
На добрі справи кожен день багатий,
Хай поважають і цінують люди!
Ми Вас вітаєм з професійним святом!
До нас надійшла приємна звістка від солдатів (на фото 2-га танкова бригада), які знаходяться на передовій зони АТО - захищають нашу Батьківщину! Вони дуже вдячні ДНЗ "Золота рибка" за посилку з потрібними речами. Найбільше їх зворушили дитячі малюнки: яскраві та патріотичні. Наші захисники обіцяють виконати прохання дітей - здобути мир для України і повернутися живими.

/Files/images/листи.jpeg
1.09.2014.

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання - це прихований скарб. Бажаємо, щоб зерна науки зросли у юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен день для педагога. Миру та злагоди у новому навчальному році!

/Files/images/b29fdb3f7e13_1_.jpg
24.07.2014.

Працівники та діти ДНЗ "Золота рибка" надзвичайно цінують, поважають та чекають з перемогою захисників нашої вітчизни. Була організована акція "Допоможи солдату" на яку активно відгукнулися колектив та діти нашого садочку.
3.06.2014.

Проведена конференція педагогічного колективу та громадськості. Були присутні батьки, вихователі, начальник управління освіти. Слухали звіт завідуючої про діяльність закладу за 2013-2014 навчальний рік.

/Files/images/IMG_4201.jpg
1.06.2014.

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Цей день для дорослих є нагадуванням про захист прав наших дітей на життя, свободу думки, на освіту, відпочинок, дозвілля, на захист від насилля і експлуатації. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх мрій та сподівань і заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління. Тож побажаємо нашим дітям здоров'я, щасливого дитинства і мирного неба над головою.
20-21 травня 2014 року

/Files/images/76799788_w200_h200_nieizheltievozdushnieshari.jpg

В ці сонячні та теплі дні "Золота рибка" вітала старших дошкільнят із закінченням дитячого садочка. Увесь колектив побажав їм світлої легкої дороги та успіху у всіх починаннях. На що випускники, в свою чергу, подарували незабутнє та феєричне свято, яке до глибини душі зворушило працівників, батьків та гостей. В добру путь наші пташенята!

ФОТОАЛЬБОМ
Пройшов семінар-практикум для педагогів з теми "Способи виходу з конфліктних ситуацій"

/Files/images/1364283287_ipuzzle-pieces.jpgВ ході семінару учасники отримали теоретичну інформацію про конфлікт та причини його виникнення, навчилися методам виходу з конфлікту та його конструктивному вирішенню.

ФОТОАЛЬБОМ
9.05.2014.

/Files/images/10334424_740033236047649_7121441926376662379_n.pngЩиро вітаємо ветеранів великої Вітчизняної війни!

Ми пам'ятаємо про тих, хто не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Прийміть найтепліші побажання міцного здоров'я, затишку та благополуччя. Мирного неба Вам та Вашим родинам!

Колись історія назве,
Наш час - народженням людини.
Бо поки серце в нас живе -
Ми не стояли на колінах...

Вітаємо всіх закоханих з Днем святого Валентина. Зігріємо один одного теплом, подаруємо усмішки і ніжність, радість спілкування. Це велике щастя мати свою другу половинку. Адже тоді життя стає прекрасним і легким. Так давайте зберігати і оберігати наші почуття. Почуття, назва яким Любов.Детальніше: http://jijour.com/pozdorovlennya-z-dnem-svyatogo-valentina.html © jijour.com


Вітаємо всіх закоханих з Днем святого Валентина. Зігріємо один одного теплом, подаруємо усмішки і ніжність, радість спілкування. Це велике щастя мати свою другу половинку. Адже тоді життя стає прекрасним і легким. Так давайте зберігати і оберігати наші почуття. Почуття, назва яким Любов.Детальніше: http://jijour.com/pozdorovlennya-z-dnem-svyatogo-valentina.html © jijou"r.com

20.04.2014.

/Files/images/z-velykodnem.png

Щиро вітаємо всіх з Великоднем!

Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.

Христос Воскрес!
"Давай будемо природу берегти!
Я метелика не скривджу, хай летить.
І ялинку не зрубаю, хай стоїть.
Не затопчу мурашинку, хай повзе.
Не зламаю з дуба гілку, хай росте.
Не впущу сміття у річку, хай бурлить.
Із гнізда яйце не скину, хай лежить.
В джерело не пущу камінь, нехай б’є.
В полі жито не столочу – це святе.
Верби посаджу в долині, хай шумлять.
Зерен птахам кину взимку, хай їдять.
Погодую приблуду-кішку. А як ти?
Давай будемо природу берегти!"

Під таким девізом у нашому садочку пройшов весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення стану території. Зовнішнім виглядом садочка переймалися як дорослі так і діти. А особливо приємно відзначити батьків, які охоче відгукнулися на прохання допомогти у копанні грядок, фарбуванні дитячих майданчиків, саджанні кущів та квітів:
Заголовок
Ясельна група:
- Юхимчук І.М.
- Сизоненко І.А.
Група №5:
- Ромась Т.М.
- Пономаренко М.О.
Група №6:
- Драбик В.Ф.
Група №7:
- Бондаренко Л.Н.
- Білобловська М.О.Група №2:
- Коробенко В.С.
- Філіпенко К.О.
- Павлова О.О.
- Кляхін К.Н.
- Похудзей В.С.
- Пінчук О.В.
- Богдан Т.М.
Група №4:
- Погосян Т.А.
- Бицюра В.М.
- Можаровська І.М.
- Остапенко М.О.
- Смолій О.А.
- Мельник А.І

Група №8:
- Гуржин Ю.С.
- Маркіна О.Б.
- Лаптєва О.Сю
- Данилюк Н.Л.
- Сірик О.М.
Група №9:
- Більмач Н.А.
- Андрієнко В.М.
Група №10:
- Данилюк А.О.
- Хрипков А.О.
- Баленко Ю.П.
- Маценюк Р.В.
Група №11:
- Бреус С.А.
- Горбач О.О.
- Величко А.С.
- Гулий Б.М.
Група №12:
- Шепель І.М.
- Товстенко В.В.Вітаємо всіх закоханих з Днем святого Валентина. Зігріємо один одного теплом, подаруємо усмішки і ніжність, радість спілкування. Це велике щастя мати свою другу половинку. Адже тоді життя стає прекрасним і легким. Так давайте зберігати і оберігати наші почуття. Почуття, назва яким Любов.


Детальніше: http://jijour.com/pozdorovlennya-z-dnem-svyatogo-valentina.html © jijour.com

20.03.2014.

Відбувся колективний перегляд заняття за методикою М.Монтессорі, яке показала вихователь Сєроштан О.М. на тему "Водичка - чарівничка, водичка - трудівничка." Завданням якого є ознайомлення з природою та формування навичок практичного життя для дітей старшого дошкільного віку.
Вітаємо всіх закоханих з Днем святого Валентина. Зігріємо один одного теплом, подаруємо усмішки і ніжність, радість спілкування. Це велике щастя мати свою другу половинку. Адже тоді життя стає прекрасним і легким. Так давайте зберігати і оберігати наші почуття. Почуття, назва яким Любов.Детальніше: http://jijour.com/pozdorovlennya-z-dnem-svyatogo-valentina.html © jijour.com

11.03.2014.

/Files/images/Shevchenko.JPG9 березня 2014 року народився Великий український син Тарас Григорович Шевченко!

Ми щиро захоплюємося високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю і моральною чистотою, відданістю правді і свободі.

З нагоди цієї визначної події у нашому дитячому садочку пройшли заплановані заходи.7.03.2014.

Весна приходить, будить все од сну,
Несе тепло, дає життя рослині.
А жінка-мати — зірочку ясну
З життям дарує крихітці дитині.

/Files/images/8_0.jpg

Прийшла весна, принесла тепло, пробудила мрії і надію на відродження нового життя... А наші діти подарували своїм наймилішим мамам свято справжньої краси і любові. Зі святом 8 березня, дорогі жінки!

Фотоальбом
Вітаємо всіх з Днем святого Валентина!
Життя — це любов! Без любові немає життя, немає продовження роду. Ми любимо з самого народження — маму, тата, день і ніч, сонце і дощик, тепло і холод... Любити і бути коханим — найбільше щастя! Нехай у житті кожного буде любов взаємна, ніжна, ласкава, чуттєва. /Files/images/17703408_6.jpg
28.01.2014.Пройшов семінар-практикум на тему: "Використання арт-терапії з метою гармонізації психо-емоційного стану." Яскрава презентація, заспокійлива музика, приємна атмосфера були спрямовані на справжнє "лікування мистецтвом."
31.12.2013.

Шановні колеги,батьки,діти, дорогі друзі! Щиро вітаємо зі світлим та радісним зимовим святом. Нехай Новий рік принесе всім гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серце добром, любов’ю та вірою у здійснення заповітних мрій та сподівань. Щасливого Нового року та веселих свят! З повагою, колектив ДНЗ "Золота рибка"

/Files/images/72497_sneg.gif

30.12.2013.

/Files/images/orig_6fdd61e2a33dfce30e22b881ded31efe.jpgПОСПІШАЙТЕ, ГОСТІ ЛЮБІ!

ОСЬ-ОСЬ ПОЧНЕТЬСЯ БАЛ.

БАЛ ЧУДОВИЙ, БАЛ КАЗКОВІЙ,

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ!

Ось так запрошував наш садочок гостей та друзів на чудове свято. Напередодні Нового року у всіх групах пройшли святкові ранки. В очікуванні казкового зимового свята діти у фантастичних і надзвичайно красивих костюмах загадували свої бажання Дідусю Морозу, танцювали із Снігуронькою, веселилися разом із Машою та Ведмедиком, намагалися навчити Бабу-Ягу вірити у добро, гралися з улюбленими мультиплікаційними героями. Всі отримали надзвичайний заряд позитивних емоцій та гарний настрій.

ФОТОАЛЬБОМ
11.12.2013.

Відбувся колективний перегляд заняття з фізичної культури з використанням елементів хатха-йоги Покотило Світлани Іванівни, інструктора з фізичної культури ДНЗ "Золота рибка" .
На початку листопада у нашому садочку пройшли "Осінні розваги"!

Що тут тільки не відбувалося... город садили, ріпку ростили, пісні співали, танці танцювали, урожай збирали, осінь звеселяли! А розважалися за сценарієм відомої казки "Ріпка" у виконанні дітей середніх та старших груп.
/Files/images/repka.jpg

Фотоальбом
04.10.2013.

6 жовтня 2013, (перша неділя жовтня) - Професійне Міжнародне свято працівників освіти.

Зі святом, дорогі освітяни!
Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

А наш колектив від щирого серця вітає шановну Ковбасу Тетяну Миколаївну з почесною грамотою виконавчого комітету Броварської міської ради. /Files/images/DSC02452.JPG Бажаємо їй, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення і щастя.
27.09.2013.

Шановні педагоги-дошкільники! Вітаємо Вас з професійним святом Днем Дошкілля!

/Files/images/0.png
1.09.2013.

Початок навчального року та всесвітній день знань!/Files/images/den_znan_kollazh.jpg

Шановні педагоги,батьки,діти!
Щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу,садок та кожну родину!
Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!25.04.2013.

Обласний семінар-практикум

25 квітня 2013 р. на базі ДНЗ "Золота рибка" відбувся обласний семінар-практикум для методистів РМК (ММК), НМЦ з питань дошкільної освіти з теми "Організація оздоровчо-профілактичної та корекційної роботи з дітьми, які мають порушення опорно-рухового апарату"

Фотоальбом
Кiлькiсть переглядiв: 2243